דף הבית אודותינו ד”ר משה בן אליעזר אומרים עלינו אימון להשגת מטרות מאמרים קישורים שאלות ותשובות צור קשר
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
תחומי האימון והסופרוויזיון שלי
תחומי האימון
אימון אישי
אימון מנהלים
אימון לפרישה
אימון לקריירה
סופרוויז'ן
כלי אימון וסופרוויזיון
מאמרים ומחקרים
ספרים,הרצאות, ראיונות ומקרי אימון
אימון אישי

 

 אימון אישי


תהליך מקצועי המבוסס על שיחות ותשאול ועושה שימוש בכלים מגוונים, המתנהל באווירה אוהדת ומעצימה ומכוון לסייע למתאמן להגדיר מה הוא רוצה להשיג, בכל תחום שיבחר בחייו, וללוות אותו בהתקדמותו להגשמת שאיפותיו אלו.


האימון אינו ייעוצי או טיפולי והוא נסמך על ההנחה כי למתאמן יש את כל הפוטנציאל, הידע הכישורים והתשוקה להשיג את מטרותיו, זאת, כאשר האימון מספק לו את התובנות ומסייע לו להגדיר את הכיוונים והמסלולים שבהם יחפוץ לצעוד.


האימון האישי הוא תהליך קצר מועד, עם ראיה עתידית, העשוי להתמקד, לפי בחירת המתאמן בתחום חיים אחד או ביותר. בכל מקרה, שאיפתו של המתאמן בתהליך תהיה להגדיר עבור עצמו יעדים ברורים המוצבים בלוחות זמנים, אשר השגתם תקדם אותו לאותן מטרות החשובות עבורו.
מתאמנים מגיעים לאימון מסיבות שונות ובשלבי חיים שונים. המשותף לכולם היא תחושה של כאב ו/או משאלת לב. הכאב הוא הרצון להינתק ממשהו או ממצב הגורמים אי נוחות וחוסר שביעות רצון או ומשאלת הלב הינה השאיפה להתקדם, לממש, להשיג ולהגשים. באימון, המתאמן יכול, בעזרת איש מקצוע מיומן, נעדר פניות ולא שיפוטי, לבחון, פעמים רבות לראשונה בחייו, היכן הוא נמצא, לאן הוא שואף להגיע, מה הפער בין המצוי לרצוי ומה נדרש ממנו לעשות ולהשיג כדי להגיע לשם.


אז אם אתה: לא מאושר, חסר ארגון, מרגיש "תקוע", נכון לשינוי משמעותי בחייך, מתוסכל, מכיר בצורך לשינוי אך חושש ממנו, עתידך אינו ברור לך, לא נהנה ממה שאתה עושה או כיצד שאתה חי, מרגיש שאינך ממומש, חסר איזון בחייך,נמצא בפרשת דרכים התובעת החלטה ומעשה, מרגיש מנוהל על ידי החיים במקום לנהל אותם.האימון האישי הוא עבורך!!

Target Coaching עוזרת ליחידים ולעסקים להגשים חלומות, שאיפות ומטרות. היא פועלת בגישת הקואוצ'ינג' (האימון) התוצאתי להגדרת אסטרטגיה אישית ועסקית ארוכת טווח ולמימוש יעדים ומשימות מידיים, החברה מסייעת ללקוחותיה לרכוש תובנות אישיות נחוצות ולהשיל מחסומי הצלחה והרגלי חיים מעכבים על ידי הכוונה ופיתוח כיווני מחשבה ופעולה חדשים ויצירתיים וכל זאת במסגרת תומכת ומגבה המחייבת לתוצאות ברורות ומעשיות.

אימון להצלחה
סופרוויז’ן
תחומי אימון

אימון אישי

אימון מנהלים

אימון לקריירה

אימון למטרות

כלי אימון

אימון לפרישה

יעדים            חזון                        

מנטורינג

אימון לתוצאות

אימון ארגוני 

אימון למציאת עבודה        

פרישה מעבודה 

קואוצ'ינג'

ספרי אימון
 

קידום מנהלים

פיתוח מנהלים    

מחקרים באימון

 


 

Target Coaching | רח’ שוהם 8, תל אביב 69359 | טלפון: 03-6476005 | פקס: 03-6449885 | [email protected]