דף הבית אודותינו ד”ר משה בן אליעזר אומרים עלינו אימון להשגת מטרות מאמרים קישורים שאלות ותשובות צור קשר
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
בית דוד בן-גוריון

כמה מילים על הבית

 


בית בן-גוריון בתל אביב הינו ביתם של פולה ודוד בן-גוריון, ראש הממשלה ושר הביטחון הראשון של מדינת ישראל- אותו הוריש בצוואתו למדינה. משנת 1974 פתוח הבית לציבור על פי צוואתו של דוד בן-גוריון והוא פועל מתוקף חוק דוד בן-גוריון תשל"ז 1976.

בית בן-גוריון נבנה בשנים 1930-1931 עם הקמתה של שכונת הפועלים הראשונה, שכונת פועלים א'.הבית נבנה על אדמת הקרן הקיימת לישראל.ככל הבתים שנבנו באותה שכונה, הוא היה בן דירה אחת, ותכנן אותו המהנדס דוד טוביה ז"ל. מחיר הבית היה 350 לא"י. פולה ודוד בן-גוריון שילמו את הכסף בתשלומים. הבית הורחב בשנת 1946, ושופץ שוב ב-1960.

הבית שימש כביתם הקבוע של פולה ודוד בן-גוריון עד להתיישבותם בקיבוץ שדה-בוקר. אחר-כך שימש כביתם, לסירוגין עם צריפם שבשדה-בוקר, עד לפטירתו של דוד בן-גוריון ב-1973.

כל פריטי המגורים של פולה ודוד בן-גוריון נמצאים בבית במצב ובמיקום שהיו בהם בעת שגרו בו. נוספו המזכרות ותצוגות שנקבעו עם פתיחת הבית לקהל.

 

בשנת 1981 העמידה מדינת-ישראל לרשות בית בן-גוריון את הבית השכן לו מצפון, ביתו של הלל כהן ז"ל, בהתאם לבקשתו. בבית מוצגת תערוכת קבע על דוד בן-גוריון ומורשתו, ומתקיימים בו חוגי לימודי וכנסי-עיון בנושאי מדינה וחברה.


 

Target Coaching עוזרת ליחידים ולעסקים להגשים חלומות, שאיפות ומטרות. היא פועלת בגישת הקואוצ'ינג' (האימון) התוצאתי להגדרת אסטרטגיה אישית ועסקית ארוכת טווח ולמימוש יעדים ומשימות מידיים, החברה מסייעת ללקוחותיה לרכוש תובנות אישיות נחוצות ולהשיל מחסומי הצלחה והרגלי חיים מעכבים על ידי הכוונה ופיתוח כיווני מחשבה ופעולה חדשים ויצירתיים וכל זאת במסגרת תומכת ומגבה המחייבת לתוצאות ברורות ומעשיות.

אימון להצלחה
סופרוויז’ן
תחומי אימון

אימון אישי

אימון מנהלים

אימון לקריירה

אימון למטרות

כלי אימון

אימון לפרישה

יעדים            חזון                        

מנטורינג

אימון לתוצאות

אימון ארגוני 

אימון למציאת עבודה        

פרישה מעבודה 

קואוצ'ינג'

ספרי אימון
 

קידום מנהלים

פיתוח מנהלים    

מחקרים באימון

 


 

Target Coaching | רח’ שוהם 8, תל אביב 69359 | טלפון: 03-6476005 | פקס: 03-6449885 | tarcoach@netvision.net.il