דף הבית אודותינו ד”ר משה בן אליעזר אומרים עלינו אימון להשגת מטרות מאמרים קישורים שאלות ותשובות צור קשר
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
מתי וכיצד לאמן את העובדים שלך

 אורלי ומושי-7

 כיום ישנם מנהלים לא מעטים השואפים להיות מאמנים לעובדיהם. חלקם לומדים את נושא האימון בצורה מתודית ומסודרת עם עין להפעלת האימון במקום עבודתם. מדוע?

אימון לזאב הביטוח

IMG_0828
 

על תהליך אימון (coaching) שמוציא אותך מהמשרד

המאמר התפרסם בגליון מאי 2006 של סטטוס הירחון לחשיבה ניהולית

מאמר זה הוא השני בסדרת מאמרים העוסקים במצבים שכיחים להם אימון עסקי יכול לסייע. הפעם מתמקד המאמר בסיוע לאיש ביטוח שהרגיש תקוע במשרד ובקריירה.

כיצד לחסוך בזמנם של המתאמן והמאמן בדרך להצלחה

אורלי ומושי-7
 

הזמן הוא המשאב היקר ביותר של המאמן. גם של המתאמן. הראשון, עצמאי המשווק שירותי אימון, מתמחר אותם לפי יחידות זמן וסדר יומו, כך אני מקווה, מובנה ומוגדר ביחידות של זמן ופעילות. המתאמן, לעד מונע על ידי תחושת הבהילות בדרכו להשיג יעד דחוף ומודע לזליגתו של שעון החול בעת שהוא מנסה להגדיר לעצמו כיוון לחיים.

למה סופרוויז'ן באימון?

IMG_0828
 

מאמר זה מציג את המטרות, התפקידים והתועלות של הסופרוויז'ן למאמנים ולסופרוויזורים וסוקר בקצרה את מצבו של הסופרוויז'ן בעולם המערבי. זאת, בידיעה ברורה שמה שנכון ופועל בקהילות האימון בארה"ב ובאירופה סופו שבמוקדם או במאוחר ייקלט גם בתחום האימון בישראל.

מעברים בזמן ובמרחב והרלוונטיות שלהם לתחום האימון

אורלי ומושי-7
 

זמן מעבר ומרחב מעבר ובאנגלית TRANSITIONAL TIME ו-TRANSITIONAL SPACE הם מקדמי שינוי המתחוללים במרחב, בזמן או בשניהם, בהם האדם נע ומחליף פיזית וממשית ומנטאלית ורגשית תפקידים ומעמד. ניתן ורצוי לעשות שימוש במעברי זמן ומרחב כדי לקדם את האימון האפקטיבי.

קורות החיים של המתאמן כמכשיר לציור מפת תוצאות ולהגדרת חזון

IMG_0828
 

 קורות החיים של המתאמן הם יותר מאשר רשימת "קניות" של עיסוקי עבר ותפקידים. טיפול מושכל בקורות החיים יכול לסייע לחשוף את מפת התוצאות של המתאמן, לעזור באבחון ערכיו, באיתור עוצמותיו וחולשותיו, באבחון סל המשאבים שלו ובעיקר - בהגדרת חזונו ושאיפותיו לעתיד.

Target Coaching עוזרת ליחידים ולעסקים להגשים חלומות, שאיפות ומטרות. היא פועלת בגישת הקואוצ'ינג' (האימון) התוצאתי להגדרת אסטרטגיה אישית ועסקית ארוכת טווח ולמימוש יעדים ומשימות מידיים, החברה מסייעת ללקוחותיה לרכוש תובנות אישיות נחוצות ולהשיל מחסומי הצלחה והרגלי חיים מעכבים על ידי הכוונה ופיתוח כיווני מחשבה ופעולה חדשים ויצירתיים וכל זאת במסגרת תומכת ומגבה המחייבת לתוצאות ברורות ומעשיות.

אימון להצלחה
סופרוויז’ן
תחומי אימון

אימון אישי

אימון מנהלים

אימון לקריירה

אימון למטרות

כלי אימון

אימון לפרישה

יעדים            חזון                        

מנטורינג

אימון לתוצאות

אימון ארגוני 

אימון למציאת עבודה        

פרישה מעבודה 

קואוצ'ינג'

ספרי אימון
 

קידום מנהלים

פיתוח מנהלים    

מחקרים באימון

 


 

Target Coaching | רח’ שוהם 8, תל אביב 69359 | טלפון: 03-6476005 | פקס: 03-6449885 | [email protected]