דף הבית אודותינו ד”ר משה בן אליעזר אומרים עלינו אימון להשגת מטרות מאמרים קישורים שאלות ותשובות צור קשר
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
אימון להשגת מטרות

 

 


Target Coaching מגדירה עם המתאמן אסטרטגיה אישית אפקטיבית, המתאימה לשאיפותיו וליכולותיו, ומלווה,ככל שידרוש המתאמן, את יישום אותה תכנית בפועל, באובייקטיביות ובמקצועיות.


Target Coaching מתמקדת בשאלה, היכן המתאמן נמצא היום, לאן הוא שואף להגיע, מה מגביל אותו בדרכו לשם ומה הוא מוכן לעשות כדי להגיע לשם בעתיד.


Target Coaching מתבססת על הגישה התוצאתית לפיה מבחנו של התהליך בתוצאתו הסופית. מדובר למעשה בהבדל בין יעילות לבין אפקטיביות. היעילות היא היכולת לעשות את הדברים בצורה הנכונה. האפקטיביות - שהינה ליבת הגישה התוצאתית - היא הבחירה בעשיית הדברים הנכונים. מדובר בשילוב מנצח של חיפוש התוצאה "הרחוקה" ביותר,המשמעותית ביותר להגשמת חזונו של המתאמן ו"גזירה" מתוצאה זו של תפוקות ויעדים "קרובים" ומצטברים אשר מקדמים את המתאמן לקראת הגשמת החזון.


לגישתנו, התוצאה העתידית ,הרצויה,היא החייבת לכוון את המתאמן ולא תוצאות מוכרות מן העבר המתבססות על ההנחה ש"מה שהיה זה מה שיהיה". כבר נאמר "אם אנחנו עושים את אותם דברים שאנחנו עושים כל הזמן, מדוע אנחנו מצפים להשיג תוצאות שונות?"


למה צריך לשאוף המתאמן? - לכך שיעבור ממצב שהוא שקוע בתוצאות העבר למצב שהוא מונחה על ידי תוצאה עתידית. דבר זה מושג על ידי חשיבה תוצאתית והתחברות רגשית ומחויבות של המתאמן לתהליך השינוי. 

Target Coaching עוזרת ליחידים ולעסקים להגשים חלומות, שאיפות ומטרות. היא פועלת בגישת הקואוצ'ינג' (האימון) התוצאתי להגדרת אסטרטגיה אישית ועסקית ארוכת טווח ולמימוש יעדים ומשימות מידיים, החברה מסייעת ללקוחותיה לרכוש תובנות אישיות נחוצות ולהשיל מחסומי הצלחה והרגלי חיים מעכבים על ידי הכוונה ופיתוח כיווני מחשבה ופעולה חדשים ויצירתיים וכל זאת במסגרת תומכת ומגבה המחייבת לתוצאות ברורות ומעשיות.

אימון להצלחה
סופרוויז’ן
תחומי אימון

אימון אישי

אימון מנהלים

אימון לקריירה

אימון למטרות

כלי אימון

אימון לפרישה

יעדים            חזון                        

מנטורינג

אימון לתוצאות

אימון ארגוני 

אימון למציאת עבודה        

פרישה מעבודה 

קואוצ'ינג'

ספרי אימון
 

קידום מנהלים

פיתוח מנהלים    

מחקרים באימון

 


 

Target Coaching | רח’ שוהם 8, תל אביב 69359 | טלפון: 03-6476005 | פקס: 03-6449885 | [email protected]