דף הבית אודותינו ד”ר משה בן אליעזר אומרים עלינו אימון להשגת מטרות מאמרים קישורים שאלות ותשובות צור קשר
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
אומרים עלינו

מושי היה סופרוויזר שלי בזמן תהליך ההתמחות שלי בתחום האימון וכיום כקולגה אני עדיין שמחה להתייעץ עימו בסוגיות מקצועיות.
הערכתי נתונה למושי עקב היותו מקצועי, ישר ומסור למקצוע ולאדם איתו הוא עובד.
הדבר שאני הכי מעריכה אצל מושי זה היכולת שלו לדעת שהוא עדיין לא יודע הכל וכפועל יוצא מזה את הלמידה וההתמקצעות המתמשכות שלו.
המקום הזה הופך אותו, בעיני, למאמן יקר ערך.

שרון מישקובסקי

 

“Mushi is an absolute pleasure to work with. He is deeply perceptive, knows how to quickly make sense of complex information, and is an expert at turning ideas into actionable plans. He is also a warm, inspiring human being with a huge heart and a wonderful sense of humor. His coaching methodology, as well as his vast experience with career development tools, are very effective and highly recommended!”

Neta Dumai

 

מושיק הוא מאמן בעל יכולת נפלאה ליצירת קשר.
הוא אוטנטי, ישיר, לא מוותר. יחד עם זאת הוא רגיש, אנושי ומכבד.
בעל חוש הומור, המשמש אותו כמשאב אימוני חשוב.
בנוסף ליכולות המקצועות ולעבודה הסיסטמתית הוא בעל אינטואיציה, ראיה אנאליטית וניסיון באינטראקציה בין-אישית. שילוב זה תורם למיקוד מהיר של מטרות האימון.
בנימינה שילה
פסיכולוגית חינוכית והתפתחותית מדריכה
מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת.

 


הגעתי למושי בתקופה שהייתה מאוד לא קלה בחיי. באימון בדקתי מחדש מי אני ומה המטרות שלי בחיים. בעבודה משותפת התחלתי לצלול ולחפש אחר החלומות הראשוניים ולמצוא יעדים חדשים בהם בחרתי להתמקד ואותם לממש. בתקופה של חוסר יציבות, פחדים וספקות מצאתי אצל מושי שקט וביטחון. יחד בדקנו מחדש כל כיון ורעיון התבוננו באומץ במקומות של חוזק חולשות והזדמנויות. היום אני צועדת בדרך חדשה אותה סללתי בסובלנות ובעבודה קשה מפגישה לפגישה.
איריס

 

mushi is not only a great coach - sharp,well-skilled,allways in a process of learning, he is also a great manager. mushi is a man of action who thinks of every little detail as well as of excellent ideas and innovations and transforms them to practical plans.he keeps remembering and empowering the people arround him

 

 tali yaar

 


מושי היי,

נפגשנו לפני כחצי שנה, בתקופה אשר בלשון המעטה, הייתה מאוד קשה עבורי.עבדתי במקום עבודה ששחק אותי במידה בלתי סבירה ולא היה ביכולתי להישיר מבט אל אופק כלשהו.
הייתי מבולבל ונטול כיוון.
בעזרתך והנחייתך הצלחנו מעבר לכל ציפיותיי:
- התווינו את אותו אופק מיוחל ולראשונה בחיי, לא רק שהייתה לי מטרה ברורה ומוגדרת, הייתה בידי מפת
הדרכים המובילה אליה.
- הצלחנו לסנן החוצה "רעשים" שהשפיעו לרעה על מהלך קבלת ההחלטות שלי.
- אני סוף סוף מרגיש שאני הוא זה שמתווה לעצמי את הדרך!

בתוך תקופה קצרה מאוד למדתי על עצמי דברים שלא הייתי לומד בשום דרך אחרת וסיפקת לי את הכלים להמשיך ולהתפתח.
מה אומר ומה אגיד...?

אלפי תודות

אריאל


אלפי תודות אולי לא יספיקו
ומיליון מחמאות יישמעו בנאליות מידי.
אבל - בזכותך, בזכות החוכמה שלך והיכולת לראות את הדברים שאני לא השכלתי לראות ובזכות אותו פנס שהרמת והדלקת והאיר לי את הדרך למצוא את עצמי חזרה ובזכות זה למצוא את אשתי אהובתי.
המון תודה על היותך שם תמיד עבורי.
על החיוך והצחוק על החיבוק שתמיד היה מרומם רוח וכוח.
לכן כמו שכתבתי קודם - אלפי תודות לא יספיקו.
מקווה שלאנשים יהיה את המזל ואת האומץ לפגוש אותך על מנת למצוא את "האני" האישי.
מאחל לך שתמשיך לעזור לכל מי שיהיה נכון לקבל ממך את מה שיש לך לתת.
זו מתנת אל .
שוב תודות

זוהר


לכבוד
ד"ר משה בן אליעזר
הנדון : תודה והערכה

במסגרת עבודתי בתחום הניהול היה לי למזל ולעונג להיות מתאמן שלך בתוכנית של "אימון אישי".
אין לי ספק בכישוריך כמאמן. כמו בכל אימון כושר מאתגר, לא ויתרת לי במהלך הפגישות על תשובות ממוקדות וענייניות תוך תיעול ליעדים ולמטרות אליהם אני באמת רוצה להגיע.
זוכר את המשפטים שלך : "לא לוותר" , "לצאת מאזור הנוחות" אלה הם מרשמיי המפתח שלך ל"התפתחות" שלי.
בזכותך לאחר תקופה קצרה מתום תוכנית האימון איתך, עברתי קורס "מאמנים אישיים". שם עוד יותר למדתי להכיר בכישוריך ובמיומנויותיך כמאמן. חושבני שאין מחמאה גדולה מזו שהייתי רוצה להיות מאמן כמוך.
מודה לך על הכול.
בברכת המשך הצלחה ויישר כוח
 

רון
 

 

 

 

ההיכרות שלי עם מושי החלה כאשר עברנו אימון אישי, במסגרת קורס coaching של איק"א בטכניון, בשנת 2007. בת הזוג שלי בקורס עברה אימון אצל מושי ואני שימשתי כצופה.
במשך תהליך האימון צפיתי במאמן רגיש, אמפאתי ואינטליגנטי.
השאלות שהוא שאל את המתאמנת, באמצעות " הפיכת אבנים", הובילו אותה להתמודד עם מצבים בחיים שגילו לה כוחות בלתי רגילים, אליהם לא הייתה מודעת. על אף היות האימון קצר ומוגבל בזמן, מושי הצליח להביא אותה לתובנות ולקביעת יעדים באימון. כצופה זכיתי להתייחסות ולהיוועצות בכל דילמה שעלתה בתהליך האימון.
לקראת סוף הקורס שימש מושי כסופרווייזר שלי ושל עוד מספר תלמידים. זכינו לקבל הדרכה בכל שאלה שעלתה, כשמושי מתייעץ עם כל חברי הקבוצה ונותן מענה אישי לכל אחד.
עם סיום הקורס, עלי לציין שמושי אפשר לי דלת פתוחה, על חשבון זמנו האישי, ויכולתי לפנות אליו ולהתייעץ איתו בכל שאלה שעלתה בתחילת דרכי כמאמנת.

לסיום, אני ממליצה מכל הלב לעבור חוויה של אימון מעניין ומרתק ולהפיק תוצאות חיוביות אצל מושי.

ציפי

 

 

עם סיום תפקידי כנשיא לשכת סוכני הביטוח בישראל וכנשיא לה"ב- לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל, תהיתי מהו הכוון והחזון שאליו אני רוצה להגיע. הבנתי שלצורך כך אני צריך איש מקצוע שידע לעזור לי להגדיר ולהתכוונן לקראת המטרה. פניתי לד"ר משה בן אליעזר, מאמן אישי ועסקי.

כבר בפגישות הראשונות איתו הבנתי עד כמה האימון בליווי של מאמן מקצועי מסוגו של בן אליעזר עוזר לי במשימות שהצבתי לעצמי והתחלתי לעבוד ולהתנהל בצורה מסודרת ומאורגנת לקראת החזון שהצבתי לעצמי. האימון נתן לי בטחון לקבלת החלטות והכניס אותי למסלול נכון בחיי המקצועיים וגם בחיי הפרטים.

לאחר שנה של אימון , אני יכול להגיד בביטחון מלא שהאימון נתן לי המון מבחינה נפשית, רגשית ומקצועית ואני ממליץ, לכל אחד, בודאי אלו הנמצאים בפרשת דרכים ובצומת של החלטות, בין אם בחיים העסקיים או הפרטיים, לעבור אימון עם מאמן בדמותו של ד"ר בן אליעזר.

זאב


מושי היקר,
תודה רבה על עזרתך,
התגייסותך,הזמינות המדהימה,ההבנה המעמיקה והקסם המדהים שקורה כל פעם שאתה נוגע במשהו. התוצאות מדברות בעד עצמן ואני מאד מעריכה זאת.
זו הנאה צרופה להתאמן איתך, חוויה שממלאת השראה.
 

עדי

Target Coaching עוזרת ליחידים ולעסקים להגשים חלומות, שאיפות ומטרות. היא פועלת בגישת הקואוצ'ינג' (האימון) התוצאתי להגדרת אסטרטגיה אישית ועסקית ארוכת טווח ולמימוש יעדים ומשימות מידיים, החברה מסייעת ללקוחותיה לרכוש תובנות אישיות נחוצות ולהשיל מחסומי הצלחה והרגלי חיים מעכבים על ידי הכוונה ופיתוח כיווני מחשבה ופעולה חדשים ויצירתיים וכל זאת במסגרת תומכת ומגבה המחייבת לתוצאות ברורות ומעשיות.

אימון להצלחה
סופרוויז’ן
תחומי אימון

אימון אישי

אימון מנהלים

אימון לקריירה

אימון למטרות

כלי אימון

אימון לפרישה

יעדים            חזון                        

מנטורינג

אימון לתוצאות

אימון ארגוני 

אימון למציאת עבודה        

פרישה מעבודה 

קואוצ'ינג'

ספרי אימון
 

קידום מנהלים

פיתוח מנהלים    

מחקרים באימון

 


 

Target Coaching | רח’ שוהם 8, תל אביב 69359 | טלפון: 03-6476005 | פקס: 03-6449885 | [email protected]