דף הבית אודותינו ד”ר משה בן אליעזר אומרים עלינו אימון להשגת מטרות מאמרים קישורים שאלות ותשובות צור קשר
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
אודותינו


מטרות הן חלומות עם לוחות זמנים

 


DSCN0169

 

* Target Coaching עוזרת ליחידים ולעסקים להגשים חלומות, שאיפות ומטרות.

 

* Target Coaching פועלת בגישת הקואוצ'ינג' (האימון) התוצאתי להגדרת אסטרטגיה אישית עסקית ארוכת טווח ולמימוש יעדים ומשימות מידיים.

 

* Target Coaching מסייעת ללקוחותיה לרכוש תובנות אישיות נחוצות ולהשיל מחסומי הצלחה והרגלי חיים מעכבים על ידי הכוונה ופיתוח  כיווני מחשבה ופעולה חדשים ויצירתיים וכל זאת במסגרת תומכת ומגבה המחייבת לתוצאות ברורות ומעשיות.

 

* Target Coaching מעניקה ללקוחותיה מסגרת תומכת, אוהדת, מלווה ולא שיפוטית המכירה ביכולות ובערכים של כל לקוח ומכבדת אותם. כל לקוח הוא ייחודי ומיוחד עם צרכים משלו, קצב התקדמות ושינוי אישיים ובעיקר - חלום שהוא כולו שלו.

 

* Target Coaching מאמינה כי האימון הינו יצירה משותפת והפריה הדדית המבוססים על הקשבה, רגישות, כיבוד זכויות ומחויבות. איננו מספקים פתרונות תפורים מראש, אלא מפתחים עם הלקוח דפוסי מחשבה והתנהגות לשינוי ולתוצאות. אנחנו מעוררים, מגרים ולא מכתיבים. אנחנו מגלים רגישות לעברו של הלקוח אבל צופים איתו כלפי העתיד. אנחנו ערים למציאות חייו אבל מסייעים לו להתמודד עם מגבלותיה.

 

* Target Coaching מאמינה כי יכולת השינוי והתשוקה לשינוי נמצאים אצל הלקוח.

 

Target Coaching עוזרת ליחידים ולעסקים להגשים חלומות, שאיפות ומטרות. היא פועלת בגישת הקואוצ'ינג' (האימון) התוצאתי להגדרת אסטרטגיה אישית ועסקית ארוכת טווח ולמימוש יעדים ומשימות מידיים, החברה מסייעת ללקוחותיה לרכוש תובנות אישיות נחוצות ולהשיל מחסומי הצלחה והרגלי חיים מעכבים על ידי הכוונה ופיתוח כיווני מחשבה ופעולה חדשים ויצירתיים וכל זאת במסגרת תומכת ומגבה המחייבת לתוצאות ברורות ומעשיות.

אימון להצלחה
סופרוויז’ן
תחומי אימון

אימון אישי

אימון מנהלים

אימון לקריירה

אימון למטרות

כלי אימון

אימון לפרישה

יעדים            חזון                        

מנטורינג

אימון לתוצאות

אימון ארגוני 

אימון למציאת עבודה        

פרישה מעבודה 

קואוצ'ינג'

ספרי אימון
 

קידום מנהלים

פיתוח מנהלים    

מחקרים באימון

 


 

Target Coaching | רח’ שוהם 8, תל אביב 69359 | טלפון: 03-6476005 | פקס: 03-6449885 | tarcoach@netvision.net.il